Tecnofar’ın iç bölümleri

Çelik boru, dental iğne ve otomasyon üretimine ayrılmış üç sektör

Tubi in acciaio inox saldati e senza saldatura

Bir üstün kalitenin gerekli olduğu sayısız endüstriyel uygulama için Inox çelik boruların üretimine ve hassas işlenmesine tahsis edilmiş Tecnofar bölümüdür.

Tubes Bölümü
Produzione aghi dentali dìTecnofar

ISO 14644/1 sayılı standarda göre ISO 8 olarak sınıflandırılan temiz odada gerçekleştirilen yüksek kaliteli ve hassas dental anestezi iğnelerinin üretiminde uzman olan Tecnofar bölümüdür.

Dental Needles Bölümü
Macchinari di assemblaggio Tecnofar

Tecnofar, dahili teknik ofisi sayesinde, hem plastik hem de metal bileşenlerin ve küçük parçaların montajı için son derece teknolojik ve özelleştirilebilir otomatik makineler tasarlar, test eder ve üretir.

Otomasyon Bölümü

Önce Kalite.

Tecnofar, hem ürünlerde hem de tüm üretim sisteminde, işbirlikçilerimizin yüksek uzmanlığıyla desteklenen ve gelişime ve küreselleşmeye açık, aerodinamik bir aile yapısıyla karakterize edilen bir değer yaratır.
Araştırma, geliştirme ve kalite kontrol konusundaki sürekli taahhüdümüz, tüm endüstriyel organizasyonumuzun verimliliği için esastır ve Tecnofar’ın sürekli mükemmeliyetini destekleyen kilit anahtardır.
Sözümüz: önce kalite
Keşfet

Çalışma yöntemimiz.

Tecnofar, siparişinizin her aşamasında sürekli kontrol ve destek sağlayarak çalışma yönteminden itibaren kalitesini güvence altına alır.

1

Ortak Tasarım

Tecnofar, üretime başlamadan önce bile en iyi seçimlere olanak tanıyarak becerilerini anında paylaşır.

2

Malzeme seçimi

Tecnofar'ın seçtiği malzemeler mükemmellik noktalarından biridir. Yüksek kaliteli paslanmaz çelik ve otomasyon sektörünün tedarikçileri tüm müşteriler için bir garantidir.

3

Üretim

Üretim, ustalık bölümlerine göre uzmanlaşmış kendi üretim tesislerinde doğrudan Tecnofar tarafından takip edilmektedir.

4

Destek

Tecnofar hizmeti, bitmiş ürün üzerinde çok yüksek kontrol standartları ve teslimattan sonra bile herhangi bir şüphe için doğrulama garantisini içerir.

Teknik destek.

Kalite kontrol ve araştırmaya olan sürekli bağlılığımız, Tecnofar'ın sürekli mükemmeliyetini desteklemek için tüm organizasyonumuzun verimliliği için esastır.

destek isteyin